top of page
ORACLE_GoldPartner_LOGO.png
ORACLE_PlatformAsAServicePaaS_LOGO.png
ORACLE_EnterpriseReourcePlanningCloud_LO
ORACLE_FusionApplicationsHCM_LOGO.png
ORACLE_ProcurementCloud_LOGO.png
ORACLE_e-BusinessSuite_LOGO.png
ORACLE_Database_LOGO.png
ORACLE_SOA_Suite_LOGO.png

Partnera Hakkında

Yolculuğumuz 2010 yılında, Oracle teknolojilerinde uzman sekiz mühendisin bir araya gelmesiyle başladı. Takip eden yıllarda hayata geçirdiğimiz projelerle hızla büyüyerek Oracle iş uygulamaları konusunda en yetkin iş ortaklarından biri haline geldik.

İlk yıllarımız Oracle e-Business Suite uygulamalarının kurulumu, bu ürünler üzerinde Oracle teknolojilerini kullanarak uygulama geliştirme, Oracle veri tabanı yönetimi, sürüm yükseltme ve destek verme faaliyetleri ile geçti ve onlarca projeyi başarıyla tamamladık.

GORSEL_37351993.png

2012 yılında danışmanlık hizmetinin yanına, ürün geliştirme çalışmalarını da ekledik. Partnera e-Dönüşüm ürün ailesinin ilk ürünleri olan e-Fatura ve e-Defter ürünleri çok hızlı bir şekilde Türkiyede'deki Oracle İş Uygulamaları müşterilerinde yayıldı. Sonrasında bu ürünleri e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-Hesap Özeti ve kurumsal mobil uygulamalar ile portal ürünleri izledi. Partnera ürün geliştirme ekipleri bu aileyi büyütmek için hala yoğun bir şekilde çalışıyor.

2015 yılında Partnera’nın çok güçlü olan teknik kabiliyetlerini Oracle’ın alanında lider ürünleri ile birleştirerek ilk servis odaklı mimari projemizi hayata geçirdik, ardından gelen birçok servis odaklı mimari projesi ile bu alanda en yetkin Oracle iş ortağı konumuna geldik. Bu dönemde aynı zamanda bütün dünyada başlayan dijital dönüşümü yakalamak amacıyla Oracle bulut iş uygulamaları ile ilgili çalışmalarımız da başladı ve ilk projemizi hayata geçirdik.

Zamanla Oracle ekosisteminde yer alan müşterilerimizin vizyonu ve bizim bu konudaki isteğimizle web tabanlı uygulamalar ve mobil uygulamalara yöneldik. 2018 yılında ilk portal ürünümüzü 2019 yılının başında ise ilk mobil uygulama projemizi hayata geçirdik.

Kurulduğumuz günden beri müşteri-tedarikçi ilişkisinin ötesinde, çalıştığımız tüm şirketlerde güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefledik ve çalışmalarımızı bu motivasyonla sürdürüyoruz.

bottom of page