top of page

Oracle İş Uygulamaları Danışmanlığı

Bulut İş Uygulamaları Kurulum Danışmanlığı

Bulut bilişim, günümüz dünyasında uygulamaların ve platformların dönüştüğü alandır ve Oracle, kurumsal iş uygulamalarında Oracle e-Business Suit’in sunduğu bütün imkanları Oracle, Software as a Service (SaaS) ürün ailesinde de sunmaktadır. Partnera, bulut bilişime evrilen bu sürece ilk günden beri yatırım yapmakta ve danışmanlık ekibini bu alanda yetkinleştirmektedir.

Türkiye’de yaptığı Saas projeleri ile Oracle’ın seçkin partner statüsünde bulunan Partnera, Saas ürünlerinin Türkiye yerelleştirmesini e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye gibi ürünlerle gerçekleştirmiş tek Oracle iş ortağıdır.

Oracle e-Business Suite Kurulum Danışmanlığı

Enterprise Resource Planning (ERP) sistemleri belli bir büyüklüğe ulaşan şirketlerde, giderek karmaşıklaşan süreçlerin tek bir sistem üzerinde izlenmesi için yıllardır kullanılmaktadır. Oracle e-Business Suite ürünü ise dünyanın en büyük iki ERP ürününden birisidir. Türkiye’nin ve dünyanın en önde gelen şirketleri tarafından uzun yıllardır kullanılmaktadır.

 

Partnera, Oracle e-Business Suite ürün ailesinin insan kaynakları, finans, muhasebe, depo yönetimi, ileri lojistik çözümleri, üretim yönetimi, satınalma, satış gibi en önemli modüllerinde ve bu modüllere bağlı alt modüllerde oldukça deneyimli bir danışmanlık kadrosuyla birçok projeyi hayata geçirmiştir. Bu temel fonksiyonlara ek olarak, şirketler kendi süreçlerine özgü bir takım ihtiyaçlar için ihtiyaç duyulan, ek geliştirme, uyarlama ve dış dünya ile entegrasyona ihtiyaç duyarlar. Patnera teknik danışmanlık ekibi, Oracle Forms, Reports, Weblogic ve OAF gibi uygulama geliştirme platformlarındaki derin tecrübesiyle sayısız ek geliştirme, uyarlama ve entegrasyon çalışması yapmıştır.

bottom of page