top of page
PATTERN_1000.png

İşinizi Kolaylaştıran Uygulamalar 

Icon_e_MUTABAKAT.png
Icon_e_HESAP_OZETI.png
Eski_Portal_Cozumleri.png
Icon_FILO_YONETIMI.png
PATTERN_1000.png

e-Mutabakat

Partnera Mutabakat Uygulaması, müşteri ve tedarikçilerle her dönem yapılan cari hesap mutabakatlarında ve BA/BS mutabakatlarında telefon, faks, mektup, mail gibi iletişim yöntemlerini ve bu yöntemlerle yaşanan zaman kayıplarını ortadan kaldırmayı hedefleyerek üretilmiştir. 

Mutabakat Uygulaması, ister uyarı giden tüm kullanıcılar, ister sadece sisteme tanımlanmış ve yetkilendirilmiş kullanıcılar, sisteme sms, şifresiz link ya da portal yöntemleri ile giriş yaparak mutabakata konu faturaları, mutabakat türüne göre düzenlenmiş şekilde görebilme imkanına sahiptir. Limitsiz sayıda tanımlayacağınız tedarikçi ve müşterileriniz ile portal üzerinden diyalog kurabilir ve mutabakat sürecini çok daha hızlı ve çok daha düşük maliyetli olarak tamamlayabilirsiniz. 

Tedarikçi ya da müşterileriniz ile yapacağınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden rabot ile kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle muhasebe personelinin günlerini alan mutabakat sürecinde önemli derecede hız kazanmış olursunuz. 

bottom of page