top of page
PATTERN_1000.png

İşinizi Kolaylaştıran Uygulamalar 

Icon_e_MUTABAKAT.png
Icon_e_HESAP_OZETI.png
Eski_Portal_Cozumleri.png
Icon_FILO_YONETIMI.png
PATTERN_1000.png

e-Hesap Özeti

Partnera Elektronik Hesap Özeti (EHÖ), bankalar ile entegre olarak, hesap hareketlerini anlık alıp, daha önce yaratılmış olan faturalarla anlık olarak eşleştirme imkanı sağlar. Oracle ERP sistemi ile tam entegre çalıştığından, tüm banka hesap hareketlerine ait dökümler, günlük olarak ERP sisteminde hatasız olarak otomatik oluşur. 

 

Partnera EHÖ, operasyonel süreçte ekstre satırlarını kağıt ortamda takip etmek yerine, sistem üzerinden takip etme kolaylığı ile zaman tasarrufu da sağlamaktadır.  Tüm kayıtlarınızı herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan otomatik muhasebeleştirebilirsiniz. Tüm kayıtlar anlık olduğu için satış, kredi risk ve finans ekiplerinin daha hızlı ve koordineli olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

Banka hareketlerini anlık görebilmeniz sayesinde; nakit akışınızı anlık olarak izleyebilir ve krediye bağlı B2B satışlarda sipariş hızının artırılması sağlayabilirsiniz. 

 

Ürün ayrıca, Oracle Alacaklar Muhasebesi, Oracle Borçlar Muhasebesi, Oracle Genel Muhasebe, Partnera e-Fatura Ürünü ve Partnera e-Defter Ürünü ile entegre çalışmaktadır.

bottom of page