top of page

Uygulamalar

+  e-Mutabakat

Partnera Mutabakat Uygulaması, müşteri ve tedarikçilerle her dönem yapılan cari hesap mutabakatlarında ve BA/BS mutabakatlarında telefon, faks, mektup, mail gibi iletişim yöntemlerini ve bu yöntemlerle yaşanan zaman kayıplarını ortadan kaldırmayı hedefleyerek üretilmiştir. 

Mutabakat Uygulaması, ister uyarı giden tüm kullanıcılar, ister sadece sisteme tanımlanmış ve yetkilendirilmiş kullanıcılar, sisteme sms, şifresiz link ya da portal yöntemleri ile giriş yaparak mutabakata konu faturaları, mutabakat türüne göre düzenlenmiş şekilde görebilme imkanına sahiptir. Limitsiz sayıda tanımlayacağınız tedarikçi ve müşterileriniz ile portal üzerinden diyalog kurabilir ve mutabakat sürecini çok daha hızlı ve çok daha düşük maliyetli olarak tamamlayabilirsiniz. 

Tedarikçi ya da müşterileriniz ile yapacağınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden rabot ile kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle muhasebe personelinin günlerini alan mutabakat sürecinde önemli derecede hız kazanmış olursunuz. 

 

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Partnera Mutabakat Uygulaması sisteminizle uyumlu olarak çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Partnera Mutabakat Uygulaması; sayesinde tüm ekstreleri karşılaştırıp, sadece birkaç dakika içerisinde mutabakat farklarını tespit edebilirsiniz. Mutabık olamama durumunuzda ise; gerekli doneleri karşı tarafa online iletilir, firma ile uygulama üzerinden online iletişeme geçebilir ve mutabakat için harcamanız gereken süreyi minimuma indirebilirsiniz.

+  e-Hesap Özeti

Partnera Elektronik Hesap Özeti (EHÖ), bankalar ile entegre olarak, hesap hareketlerini anlık alıp, daha önce yaratılmış olan faturalarla anlık olarak eşleştirme imkanı sağlar. Oracle ERP sistemi ile tam entegre çalıştığından, tüm banka hesap hareketlerine ait dökümler, günlük olarak ERP sisteminde hatasız olarak otomatik oluşur. 

 

Partnera EHÖ, operasyonel süreçte ekstre satırlarını kağıt ortamda takip etmek yerine, sistem üzerinden takip etme kolaylığı ile zaman tasarrufu da sağlamaktadır.  Tüm kayıtlarınızı herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan otomatik muhasebeleştirebilirsiniz. Tüm kayıtlar anlık olduğu için satış, kredi risk ve finans ekiplerinin daha hızlı ve koordineli olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

Banka hareketlerini anlık görebilmeniz sayesinde; nakit akışınızı anlık olarak izleyebilir ve krediye bağlı B2B satışlarda sipariş hızının artırılması sağlayabilirsiniz. 

 

Ürün ayrıca, Oracle Alacaklar Muhasebesi, Oracle Borçlar Muhasebesi, Oracle Genel Muhasebe, Partnera e-Fatura Ürünü ve Partnera e-Defter Ürünü ile entegre çalışmaktadır.

+  Tedarikçi Portalı

Partnera Tedarikçi Portal ile; tedarikçi ve sipariş yönetim sürecinizi otomatize edebilirsiniz. Tedarikçileriniz, müşterileriniz; firmaya ya da bir excele bağlı kalmadan siparişlerini portal üzerinden online verebilirler. 

Self servis yönetim anlayışıyla, siparişler müşteriler tarafından seçilebileceğinden, personelinizin iş yükü azalacağı gibi iletişimden kaynakları yanlış anlaşılmaların önüne de geçilmiş olacaktır. Partnera Tedarikçi Portal, teknolojik altyapıya tam uyumlu olduğundan, tedarikçilerinize istedikleri her yerden cep telefonu, tablet ile sipariş verebilme imkanını sunmaktadır.

 

Gelişmiş, modern arayüzlerle istenilen tüm raporlara çok hızlı ulaşabilme imkanı sağlayarak, planlamanızı ve stratejik kararlarınızı tam ve zamanında belirleyebilmenize katkıda bulunur. Herhangi bir şekilde güvenlik, internet açığı oluşturmayacak şekilde tasarlanmış olan Partnera Tedarikçi Portal Uygulaması ile bayi, müşteri ve tedarikçi nezdinde kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. 

+  Sanal POS

Partnera Sanal Pos Uygulaması, faturalarını ve faturalarına ait belgelerini internete yükleyen ve internet üzerinden ödeme almak isteyen şirketlerin, kredi kartı aracalığıyla ödemelerini alabildikleri ve bu ödemelerinin muhasebe hareketlerini Oracle ERP sisteminde  otomatik olarak oluşturmalarını sağlayan ürünümüzdür.  

Bankalardan sanal pos alarak online tahsilat yapmak isteyen kurumlar, isterlerse Partnera Sanal Pos Uygulamasının arayüzünü kullanabilir, isterlerse de kendi sitelerini kullanabilirler. Sitede yapılan ödemeler direk olarak işletme sahibinin hesabına aktarılmaktadır. Partnera Sanal POS Uygulaması Oracle Alacaklar Muhasebesi ile tam entegre çalışmaktadır. 

Tedarikçileriniz, müşterileriniz ödemelerini portal üzerinden geçekleştirdiklerinden Muhasebe ve Operasyon personelinizin iş yükünü ve hata riskini azaltmış olacaksınız.

+  Partnera Mobil 

İş Uygulamalarının, şirket lokasyonu dışında çalışan tüm kullanıcıların ve üst düzey yöneticiler tarafından da kullanılabilmesi amacıyla Partnera İş Uygulamalarının mobil platforma taşınması konusunda da öncülük etmekteyiz. Bu alanda hem iç kullanıcıya hem de dış kullanıcıya yönelik uygulamalar geliştirerek ya da mevcut uygulamalara uyarlanmasına destek vererek iş uygulamalarının kullanım alanlarını artırmaktayız. 

Partnera Mobil Uygulama ile; iç süreçlerinizde verimliliği ve kaliteyi arttırabilirsiniz. Kurumunuza özel tasarım yapılabilirsiniz. 

Mobil Uygulamada Neler Yapıyoruz? 

 • Kim, Kimdir?

 • Bekleyen Onaylar 

 • İzin Takibi 

 • Personel Masraf Girişleri

 • Müşteri İsteği 

 • Personel Servis Takibi

 • Bugün Doğanlar 

 • Yardım Masası 

 • Olay Bildirimi 

 • Önemli Telefonlar 

 • Anketler

 • Yemek Listesi

 • Bizden Haberler 

 • Uygulama Bilgileri vb.

olup firmanıza özel ve farklı süreçler için yeni fonksiyonlar ekleyebiliriz.

+  Filo Yönetimi

Partnera Filo Yönetimi Uygulaması ile, filo kiralama şirketlerinin en hayati süreçleri olan; servis, sigorta, hasar, lastik, operasyon, hukuk ve 2. el süreçlerini uçtan uca ve eksiksiz biçimde yönetebilirsiniz.

Partnera Filo Yönetimi Oracle ERP ile tamamen entegre çalışır ve filo kiralama süreçlerinin tamamını, uçtan uca tek sistem üzerinde yönetmeyi sağlar. Filo Yönetim Uygulamamız: 

 • Kredi Yönetimi :
  Şirkete ait tüm kredilerin takip edildiği, ödemelerinin otomatik olarak yapılır.
   

 • Teklif Yönetimi: 
  Kiralama tekliflerini, satınalma, kiralama şartları, kiralama süresi ve kilometre sınırı gibi parametrelere göre hesaplayıp teklif oluşturulur.  
   

 • Sözleşme Yönetimi: 
  Kiralama sözleşmelerinin teklif yönetimden beslenerek otomatik olarak hazırlanır.
   

 • Servis Yönetimi: 
  Bakım ve hasar durumlarında servise giren araçların izlendiği, iş emirleri aracılığıyla, malzeme ve işçilik giderlerinin hem iç servis hem de dış servisler bazında takip edilir. Oracle Envanter Yönetimi ile tam entegre çalışır.
   

 • Hukuk Yönetimi:
  Şüpheli alacakların ve icra takibinin yapıldığı uygulamadır. Oracle Alacaklar Muhasebesi ile tam entegre çalışır. 

bottom of page